Romaleon.com

Grassroots ΠΟΑ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες μετά τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

22 Nov 2017, 12:31 p.m.

Με ιδιαίτερο ενδιαφέρον εξελίσσονται τα Πρωταθλήματα Grassroots ΠΟΑ. Έχοντας ήδη διανύσει στα περισσότερα Πρωταθλήματα τις πρώτες τέσσερις αγωνιστικές και σε κάποια άλλα τις τρεις πρώτες αγωνιστικές, έχουν διαμορφωθεί κάποια δεδομένα σε σχέση με τις δυναμικότητες των ομάδων. 

Παραθέτουμε πιο κάτω τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής και τις βαθμολογίες σε όλες τις επαρχίες:

Επαρχία Αμμοχώστου

Ηλικία 2007
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ B - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ    1-11
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ  A - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ  A    2-3
ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ A - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ  A    3-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ B - PARALIMNI KIDS SOCCER  1-12
ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ KIDS SOCCER SCHOOL / ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 2-4
Βαθμολογία 
 

1 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4 12
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 9
3 KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4 9
4 PARALIMNI KIDS SOCCER 4 9
5 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 4 6
6 ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4 6
7 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 6
8 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 3
9 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 4 0
10 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 0

Ηλικία 2006                         
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ B - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 0-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ A - PARALIMNI KIDS SOCCER     0-8
Βαθμολογία

1. PARALIMNI KIDS SOCCER 4 9
2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 9
3. ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ B4  6 
4. SPORTING SOCCER ACADEMY4-0
5. ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ A 4-0
Ηλικία 2005
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 5-1
KIDS SOCCER SCHOOL / ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - PARALIMNI KIDS SOCCER 4-1
Βαθμολογία 
 

1 ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3 9
2 KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 7
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 4
4 PARALIMNI KIDS SOCCER 3 3
5 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 4 0


Επαρχία Πάφου  

Ηλικία 2007 
Ακρίτας Χλώρακας - Sparta Paphos Academy Β 5-4
Sparta Paphos Academy  - Πέγεια 2014 1-6
Ακάμας Fooball Academy - Aκαδημία Ολύμπικο 5-1

Βαθμολογία 
 

1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4 12
2 AKAMAS FOOTBALL ACADEMY 4 9
3 ΠΕΓΕΙΑ 2014 4 7
4 SPARTA PAPHOS ACADEMY 4 4
5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ OLYMPICO SPORTS CENTRE 4 1
6 SPARTA PAPHOS ACADEMY 4 1


Ηλικία 2006

Πάφος Β - Ολυμπιακός Πειραιώς 2-0
Πάφος Α - ΠΑΟ 10-2
Ακαδημία Γιουβέντους - Μιλτιάδης Τάλας 3-7

Βαθμολογία 
 

1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 4 12
2 ΠΑΦΟΣ F.C. Β 4 12
3 ΠΑΦΟΣ F.C. Α 4 6
4 JUVENTUS ACADEMY 4 3
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ( ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΑΦΟΥ ) 4 3
6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) 4 0



Ηλικία 2005 

Πέγεια - Απόλλων 1-9
ΕΝΑΔ Π. Χρυσοχούς - Ακαδημία Ολύμπικο 3-1
Πάφος Μιλτιάδης Τάλας 2-3

Βαθμολογία

1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 4 7
2 ΠΑΦΟΣ F.C. 4 7
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 7
4 ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4 7
5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ OLYMPICO SPORTS CENTRE 4 6
6 ΠΕΓΕΙΑ 2014 4 0

Επαρχία Λάρνακας

Ηλικία 2007
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ C - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ A - ATHLETICO F.A. A 7-4
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ B-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΟΥΣΙΤΣ 2-4
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ C - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-0
Βαθμολογία 

1 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Α 3 9
2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ C 3 9
3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 6
4 ATHLETICO F.A. 3 6
5 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3 6
6 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ B 3 6
7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΟΥΣΙΤΣ 3 3
8 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ A 3 0
9 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ C 3 0
10 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ B 3 0

Ηλικία 2006
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ A - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Α 1-0
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ B - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 1-10
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ C - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ A - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΑΙ 1619 0-8
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - NUOVO CALCIO B 4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ B - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 2-4

Βαθμολογία 
 

1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ C 3 9
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΟΥΣΙΤΣ 3 9
3 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΑΙ 1619 3 9
4 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
5 NUOVO CALCIO SOCCER ACADEMY 3 6
6 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 4
7 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ A 3 3
8 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3 3
9 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3 3
10 NUOVO CALCIO SOCCER ACADEMY 3 3
11 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 3 3
12 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ B 3 1
13 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ A 3 0
14 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ B 3 0

Ηλικία 2005
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ B - NUOVO CALCIO A 8-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ B - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (αναβολή)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 8-4
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ A - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-13
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ATHLETICO F.A. 5-3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Α - ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 0-11
Βαθμολογία:
 

1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ B 4 12
2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ A 4 12
3 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4 9
4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 9
5 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 7
6 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ B 2 6
7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 5
8 ATHLETICO F.A. 3 4
9 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4 4
10 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 4 3
11 NUOVO CALCIO SOCCER ACADEMY 4 3
12 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ C 4 3
13 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3 1
14 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ A 4 0
15 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 3 0


Επαρχία Λεμεσού
Ηλικία 2007
Άρης Λεμεσού – Σχ. Μάριου Χριστοδούλου 3-7
Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΠΟΕΛ Α 10-1
ΑΕΛ – Ακαδημία Μιλέγκο Σπόλιαριτς 3-2
Απόλλων Λεμεσού – Ε.Ν.Υ. Διγενής Ύψωνα 4-1
Βαθμολογία 
 

1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 12
2 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 12
3 ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 4 9
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 6
5 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 6
6 MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL 4 3
7 ΕΝΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4 0
8 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 0

Ηλικία 2006
Ακρίτας Χλώρακας – Μάντσεστερ Football Academy 3-1
ΑΕΖ Ζακακίου – Nikki Coerver A 0-9
Ομόνοια Λευκωσίας – Lemasia Football Academy Α 5-2
Νέα Σαλαμίνα - Nikki Coerver Β 1-0
Ανόρθωση Αμμοχώστου – Σχ. Μάριου Χριστοδούλου 5-2
Βαθμολογία
 

1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 12
2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 10
3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 9
4 NIKKI - COERVER Α 4 6
5 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4 6
6 LEMASIA FOOTBALL ACADEMY Β 3 4
7 LEMASIA FOOTBALL ACADEMY Α 3 3
8 NIKKI - COERVER Β 4 3
9 ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 4 3
10 MANCHESTER FOOTBALL ACADEMY 4 2
11 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3 0


Ηλικία 2005 

Ανόρθωση Αμμοχώστου - Άρης 3-0
Ολυμπιακός Πειραιώς Α - Ολυμπιακός Πειραιώς Β 3-0
ΑΕΛ  - Απόλλων 0-9
ΑΠΟΕΛ - Ε.Ν.Υ. Διγενής Ύψωνας 0-2
Lemasia Football Academy - Ακρίτας Χλώρακας 2-1
Πάφος F.C. - Athletico Λεμεσού 0-2

Βαθμολογία 
 

1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 12
2 LEMASIA FOOTBALL ACADEMY 4 9
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Α 4 9
4 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4 9
5 ΕΝΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4 7
6 ATLETICO LIMASSOL 4 7
7 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 7
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 4
9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Β 4 3
10 ΠΑΦΟΣ F.C. 4 1
11 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 1
12 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 0


Επαρχία Λευκωσίας 

Ηλικία 2007

Α.Π. Πανταζής - Αναγέννηση Λυθροδόντα 3-0
Elite F.A. - City F.C. 0-5
ΘΟΪ Λακατάμιας - Ομόνοια Λευκωσίας Α
Νεανική Κίνηση Ιδαλίου - Ολυμπιακός Πειραιώς 4-3
Δόξα Κατωκοπιάς - Galaxy Academy 12-3
Διγενής Μόρφου - Liverpool International Academy 5-5

Βαθμολογία
 

1 CITY F.C. 3 9
2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3 9
3 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3 9
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 6
5 Α.Π. ΠΑΝΤΑΖΗΣ 3 3
6 GALAXY ACADEMY 3 3
7 ELITE F.A. 3 3
8 ΝΕΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΔΑΛΙΟΥ 2 3
9 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 3
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3 3
11 Liverpool F.C. International Academy Cyprus 3 1
12 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3 1
13 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 0


Ηλικία 2006

Ολυμπιακός Λευκωσίας - Διγενής Ακρίτας Μόρφου -6
ΑΠΟΕΛ - City F.C. 2-2
Νεανική Αθλητική Κίνηση Ιδαλίου - Liverpool International Academy 5-0
ΘΟΪ Λακατάμιας - Galaxy Academy 2-1
Elite F.A. - Ανόρθωση 0-4
Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΠΟΕΛ 4-1

Βαθμολογία

1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3 9
2 ΝΕΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 7
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3 7
4 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 6
5 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3 6
6 GALAXY ACADEMY 3 4
7 CITY F.C. 3 4
8 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Β 3 4
9 ELITE F.A. 3 1
10 Liverpool F.C. International Academy Cyprus 3 1
11 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Α 3 1
12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 0


Ηλικία 2005

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ακαδημία Χρυσάνθου 9-2
Elite F.A. - Ανόρθωση 4-4
ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια 2-2
Gakaktikos - ΑΠΟΕΛ 1-3
Liverpool International Academy - Ακαδημία Ευθυμιάδη 1-10
Ελπίδα Αστρομερίτη - Ακαδημία Galaxy
Νεανική Αθλητική Κίνηση Ιδαλίου - Ομόνοια 0-0

Βαθμολογία 
 

1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 9
2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3 9
3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Α 3 7
4 ΝΕΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 7
5 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Β 3 7
6 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Α 3 7
7 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Β 3 6
8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 6
9 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3 6
10 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3 6
11 Galacticos Football Club 3 6
12 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 1
13 ELITE F.A. 3 1
14 ΡΟΤΣΙΔΗΣ - ΠΑΟΚ 3 0
15 PROFESSIONAL ACADEMY 3 0
16 Liverpool F.C. International Academy Cyprus 3 0
17 GALAXY ACADEMY 3 0
18 CHRYSANTHOU Football Academy 3 0

Ροή ειδήσεων

18:35
Ο απολογισμός της πρεμιέρας του Προαιρετικού Πρωταθλήματος Παίδων U15
18:33
Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Νέων Α' Κατηγορίας
18:25
Ο απολογισμός της πρεμιέρας του Προαιρετικού Πρωταθλήματος Παίδων U17
15:21
Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας των Πρωταθλημάτων Παίδων
11:19
2η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Νέων Α΄Κατηγορίας
10:03
«Καθάρισαν» με συνοπτικές διαδικασίες οι αδελφές Γιασουμή στη Σκωτία
09:38
Τα φώτα στο ΓΣΠ και στο ντέρμπι Ομόνοια-Απόλλωνας
08:55
Τα στιγμιότυπα της ισοπαλίας στο Μακάρειο
08:33
Η Μπόρνμουθ άλωσε το Σαουθάμπτον (τα ξένα πρωταθλήματα)
21:20
Σπουδαία νίκη στη Δανία και πρόκριση για τον Κεραυνό !
21:07
Η ΑΕΚ προηγήθηκε 2-0, αλλά ο Ολυμπιακός είχε απάντηση... (2-2)
20:12
Έμειναν στην λευκή ισοπαλία Αναγέννηση-Ονήσιλος
14:12
Τιάγκο: "Όπως και με την ΑΕΚ για να κερδίσουμε"
13:47
Το Σάββατο η πρεμιέρα του Πρωταθλήματος Γ' Κατηγορίας
13:22
Με 16 συμμετοχές η Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ (πρόγραμμα 1ης αγωνιστικής)