Romaleon.com

Διαιτητές πρωταθλημάτων ΚΟΠ

30 Nov 2017, 1:30 p.m.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη
 10η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 1 Δεκεμβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 19:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
Γ.Σ.Ζ.
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14:30 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 14:30 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 14:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 14:30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΗΝΑΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 14:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 14:30 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
 Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 14:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 14:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ
 Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
 Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

Ροή ειδήσεων

12:44
Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta
12:40
Πρόγραμμα και τηλεοπτικές μεταδόσεις Πρωταθλήματος Cyta
11:30
Ανοίγει σήμερα η αυλαία της 2ης αγωνιστικής στην Basket League
10:40
Πελέ σε Νεϊμάρ: "Ξεπέρασες τις συμμετοχές μου, ξεπέρνα και τα γκολ μου"
10:06
Ο απολογισμός της 4ης αγωνιστικής στο Πρωτάθλημα Futsal
09:12
Γ' Κατηγορία: Σήμερα Εθνικός Άσσιας - Ελπίδα Αστρομερίτη
08:38
Β’ Κατηγορία: Τηλεοπτικό το ντέρμπι Οθέλλος – Εθνικός για την 5η αγωνιστική
08:03
Σωματεία και ΚΟΠ στην εκστρατεία κατά των διακρίσεων (video)
13:03
Σε ρυθμούς προκριματικής φάσης η Εθνική Παίδων
12:30
Το γκολ του Τάμαρι το καλύτερο της 5ης αγωνιστικής
11:32
Ο Ντούσαν Κέρκεζ προπονητής του μήνα με τη χορηγία της Kronos Express (video)
10:42
Μπαρτσελόνα εναντίον Ροναλντίνιο
09:40
Νίκη της Barcelona στο ντέρμπι κορυφής
09:00
ΑΕΛ – Ανόρθωση απευθείας από τη Cytavision (4η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Futsal)
07:56
Συνέχεια το Νιόβρη με Βουλγαρία και Νορβηγία