Romaleon.com

Οι διαιτητές στις μικρές κατηγορίες

18 Jan 2018, 4:20 p.m.

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες στις μικρές κατηγορίες.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Παρασκευή, 19:00

ΘΟΪ Λ. – Ξυλοτύμπου: Μάριος Αντωνίου (Α. Αποστόλου – Α. Αδάμου), Παρ.: Μιχάλης Καραϊσκάκης

Ομόνοια Αρ. – ΠΑΕΕΚ: Κωνσταντίνος Φωτίου (Δ. Χριστοφόρου – Χ. Δημοσθένους), 4ος: Μάριος Χριστοφόρου, Παρ.: Ιάσωνας Χαπέσιης

Σάββατο, 14:30

ΑΕΖ – Καρμιώτισσα: Ανδρέας Ορθοδόξου (Ν. Σαναράς – Ξ. Ηροδότου), Παρ.: Σταύρος Προκοπίου

Αναγέννηση – Οθέλλος: Κυριάκος Χριστοδούλου (Κ. Σωκράτους – Μ. Γαβριήλ), Παρ.: Νίκος Γρηγοράδης

Διγενής Ορ. – Χαλκάνορας: Ανδρέας Κωνσταντίνου (Π. Μιχαήλ – Σ. Διονυσίου), Παρ.: Μιχάλης Λοΐζου

ΑΣΙΛ – Ένωση: Χρίστος Χαραλάμπους (Π. Φιλής – Α. Ζαρτήλας), Παρ.: Νίκος Πλατής

Κυριακή, 14:30

Εθνικός Α. – Αγία Νάπα: Ιωάννης Πέτρου (Τ. Τηλεμάχου – Α. Τουμάζου), Παρ.: Χριστόφορος Κιντ

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Παρασκευή, 18:00

Διγενής Μ. – Ακρίτας: Αναστάσης Αναστάση (Μ. Τίγρης – Π. Φιλής), Παρ.: Ανδρέας Αντωνόπουλος

Σάββατο, 14:30

ΕΝΥ Διγενής – ΜΕΑΠ: Ροβέρτος Κώστα (Η. Κωμοδρόμος – Ν. Ζαχαρίου), Παρ.: Στέφανος Χατζηνικόλα

ΑΠΕΠ – Ελπίδα Α.: Μανώλης Μασιάς (Α. Πραστίτης – Γ. Χαραλάμπους), Παρ.: Χρίστος Σκαπούλλης

Φοίνικας – Λειβαδιακός/Σαλαμίνα: Κωνσταντίνος Σάββα (Μ. Ανδρέου – Μ. Στυλιανού), Παρ.: Μιχαήλ Ιωάννου

Αχυρώνας – Ορμήδεια: Θωμάς Χατζηβασιλείου (Α. Δημοκράτους – Χ. Πιερή), Παρ.: Δημήτρης Χρυσοστόμου

Εθνικός Λ. – ΑΠΕΑ: Δημήτρης Κουμή (Α. Χατζηπαναγή – Π. Χατζηγεωργίου), Παρ.: Στέλιος Τρύφωνος

Ολυμπιάδα – Πέγεια: Αιμίλιος Χριστοφή (Σ. Κανάρης – Γ. Καραμανής), Παρ.: Σταύρος Πελέκης

Κυριακή, 14:30

Ονήσιλλος – ΕΝΑΔ: Χαράλαμπος Παπουή (Θ. Κωνσταντίνου – Σ. Χατζηπροδρόμου), Παρ.: Αντώνης Χριστοδούλου

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΣΤΟΚ

Σάββατο, 14:30

Εληά – Ροτσίδης: Δημήτρης Σολωμού (Α. Παπαθανασίου – Π. Ξυναρής), Παρ.: Γιάγκος Τζιαπούρας

Φρέναρος – Ηρακλής: Χαράλαμπος Θεοδώρου (Σ. Αριστοδήμου – Δ. Μιχαήλ), Παρ.: Κυριάκος Νεοφύτου

Αμαθούς – Κούρρης: Αντρέας Στρούθου (Α. Γεωργίου – Μ. Ευαγόρου), Παρ.: Ανδρέας Δημητρίου

Κόρνος – Άτλας: Παναγιώτης Χατζηγεωργίου (Θ. Καμηλάρη – Ι. Ιωάννου), Παρ.: Δημήτρης Σταύρου

Δόξα Π. – Ποσειδώνας: Μιχάλης Κλεάνθους (Μ. Βώλου – Α. Πέτρου), Παρ.: Ανδρέας Μέσσιος

Κυριακή, 14:30

Ορφέας – Ελπίδα Α.: Νικόλας Νικολάου (Φ. Κουρρά – Γ. Χαραλάμπους), Παρ.: Σταύρος Σταύρου

Ομόνοια Ψ. – ΑΕΝ.: Γιώργος Σκαρδαλλός (Χ. Πρωτοπαπάς – Β. Καμηλάρη), Παρ.: Βάσος Αργυρού