Romaleon.com

Οι διαιτητές στις μικρές κατηγορίες

1 Feb 2018, 4:58 p.m.

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών στις μικρές κατηγορίας.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Παρασκευή, 19:00

Ομόνοια Αρ. – Καρμιώτισσα: Κυριάκος Χριστοδούλου (Α. Αποστόλου – Α. Γεωργίου), 4ος: Ανδρέας Αργυρού, Παρ.: Μιχάλης Καραϊσκάκης

Σάββατο, 15:00

Οθέλλος – Ξυλοτύμπου: Ιωάννης Κάττου (Α. Πραστίτης – Σ. Αναστασίου), Παρ.: Ανδρέας Αντωνόπουλος

Αναγέννηση – Χαλακάνορας: Μάριος Αντωνίου (Μ. Τίγρης – Π. Φιλής), Παρ.: Στέφανος Χατζηνικόλα

Διγενής Ορ. – Αγία Νάπα: Χρίστος Χρίστου (Σ. Παπακώστας – Α. Βίκτωρος), Παρ.: Ανδρέας Παπαπαναγιώτου

Εθνικός Α. – ΑΕΖ: Μάριος Χριστοφόρου (Α. Ζαρτήλας – Φ. Κουρρά), Παρ.: Κώστας Καπιτανής

ΘΟΪ Λ. – Ένωση: Ροβέρτος Κώστα (Γ. Γκίνος – Δ. Χριστοφόρου), Παρ.: Πανίκος Καΐλης

ΑΣΙΛ – ΠΑΕΕΚ: Ανδρέας Κωνσταντίνου (Τ. Τηλεμάχου – Σ. Διονυσίου), Παρ.: Παναγιώτης Γερασίμου

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Παρασκευή, 18:00

Διγενής Μ. – Λειβαδιακός/Σαλαμίνα: Ανδρέας Ορθοδόξου (Κ. Σωκράτους – Ν. Σαμαράς), Παρ.: Δημήτρης Χρυσοστόμου

Σάββατο, 15:00

Ολυμπιάδα – ΜΕΑΠ: Αντρέας Στρούθου (Ξ. Ηροδότου – Μ. Γαβριήλ), Παρ.: Νίκος Γρηγοριάδης

ΑΠΕΠ – Ακρίτας: Αλέξης Προκοπίου (Π. Μιχαήλ – Γ. Χαραλάμπους), Παρ.: Χρίστος Αριστοδήμου

Φοίνικας – Ορμήδεια: Μιχάλης Κλεάνθους (Δ. Μιχαήλ – Σ. Αριστοδήμου), Παρ.: Δημήτρης Σταύρου

Αχυρώνας – ΕΝΥ Διγενής: Αντώνης Κωνσταντινίδης (Χ. Πιερή – Χ. Πρωτοπαπάς), Παρ.: Στέλιος Τρύφωνος

ΑΠΕΑ – Ελπίδα Αστρ.: Κωνσταντίνος Φελλάς (Α. Αδάμου – Μ. Βώλου), Παρ.: Σταύρος Προκοπίου

Εθνικός Λ. – ΕΝΑΔ: Αναστάσης Αναστάση (Γ. Χαραλάμπους – Χ. Καουρά), Παρ.: Σταύρος Σταύρου

Ονήσιλλος – Πέγεια: Παναγιώτης Ροδοσθένου (Π. Ξυναρής – Α. Δημοκράτους), Παρ.: Δημήτρης Δημητρίου

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΣΤΟΚ

Σάββατο, 15:00

Δόξα Π. – Ελπίδα Ξ.: Χαράλαμπος Παπουή (Λ. Παπαχριστοδούλου – Σ. Χατζηπροδρόμου), Παρ.: Νίκος Πλατής

Ορφέας – Ροτσίδης: Χρίστος Ζαρτήλα (Μ. Ανδρέου – Δ. Προκοπίου), Παρ.: Ιάσωνας Χαπέσιης

Φρέναρος – ΑΕΝ: Δημήτρης Σολωμού (Α. Ευαγόρου – Γ. Καραμανής), Παρ.; Μάριος Τσαγγάρης

Αμαθούς – Εληά: Παύλος Ττοφή (Α. Κουντουρέτης – Α. Ιεροδιακόνου), Παρ.: Κυριάκος Νεοφύτου

Κόρνος – Ποσειδώνας: Ανδρέας Αργυρού (Β. Καμηλάρη – Π. Χριστοδούλου), Παρ.: Αντώνης Χριστοδούλου

Ηρακλής – Άτλας: Χρίστος Χαραλάμπους (Θ. Κωνσταντίνου – Δ. Δημοσθένους), Παρ.: Τρύφων Κοσμά

Κυριακή, 15:00

Ομόνοια Ψ. – Κούρρης: Δημήτρης Κουμή (Α. Τουμάζου – Π. Χατζηγεωργίου), Παρ.: Χρίστος Σκαπούλλης