Romaleon.com

Οι διαιτητές στις μικρές κατηγορίες

8 Feb 2018, 7:03 p.m.

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών στις μικρές κατηγορίες.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Παρασκευή, 19:00

Ένωση – Οθέλλος: Νικόλας Νικολάου (Α. Αδάμου – Α. Αποστόλου), 4ος: Ανδρέας Κωνσταντίνου, Παρ.: Ανδρέας Γεωργίου

Σάββατο, 15:00

Καρμιώτισσα – Διγενής Ορ.: Αναστάσης Αναστάση (Κ. Σωκράτους – Ξ. Ηροδότου), Παρ.: Μιχάλης Λοΐζου

ΠΑΕΕΚ – Αναγέννηση: Ανδρέας Αργυρού (Δ. Χριστοφόρου – Α. Ζαρτήλας), Παρ.: Παναγιώτης Γερασίμου

ΑΕΖ – Ομόνοια Αρ.: Ροβέρτος Κώστα (Σ. Παπακώστας – Μ. Γαβριήλ), Παρ.: Μάριος Σταμάτης

Αγία Νάπα – ΑΣΙΛ: Κωνσταντίνος Φωτίου (Π. Μιχαήλ – Ν. Σαμαράς), Παρ.: Νίκος Πλατής

Χαλκάνορας – ΘΟΪ Λ.: Χρίστος Χρίστου (Τ. Τηλεμάχου – Σ. Διονυσίου), Παρ.: Νίκος Γρηγοριάδης

Κυριακή, 15:00

Ξυλοτύμπου – Εθνικός Α.: Χαράλαμπος Θεοδώρου (Χ. Δημοσθένους – Χ. Ασπρογένης), Παρ.: Χριστόφορος Κιντ

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο, 15:00

ΕΝΥ Διγενής – Ολυμπιάδα: Μανώλης Μασιάς (Α. Κουντουρέτης – Α. Παναγιώτου), Παρ.: Αντώνης Πέτρου

Ορμήδεια – Ονήσιλλος: Δημήτρης Φυλακτού (Γ. Γκίνος – Γ. Καραμανής), Παρ.: Αντώνης Χριστοδούλου

Λειβαδιακός/Σαλαμίνα – Εθνικός Λ.: Παναγιώτης Ροδοσθένους (Σ. Αναστασίου – Μ. Ευαγόρου), Παρ.: Κυριάκος Νεοφύτου

Ακρίτας – ΑΠΕΑ: Δημήτρης Κουμή (Γ. Χαραλάμπους – Ι. Ιωάννου), Παρ.: Θωμάς Μούσκου

Ελπίδα Αστρ. – Αχυρώνας: Κωνσταντίνος Σάββα (Μ. Μεταξάς – Α. Πέτρου), Παρ.: Γιάγκος Τζιαπούρας

ΜΕΑΠ – Φοίνικας: Παναγιώτης Χατζηγεωργίου (Π. Χατζηγεωργίου – Δ. Δημοσθένους), Παρ.: Ανδρέας Σιάλος

Πέγεια – Διγενής Μ.: Μάριος Αντωνίου (Μ. Τίγρης – Θ. Καμηλάρη), Παρ.: Παναγιώτης Καρατζής

ΕΝΑΔ – ΑΠΕΠ: Χρίστος Κωνσταντίνου (Π. Ξυναρής – Ν. Ζαχαρίου), Παρ.: Πανίκος Δημητρίου

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΣΤΟΚ

Σάββατο, 15:00

ΑΕΝ – Κόρνος: Χαράλαμπος Παπουή (Σ. Κανάρης – Γ. Χαραλάμπους), Παρ.: Σταύρος Προκοπίου

Ροτσίδης – Ομόνοια Ψ.: Μιχάλης Κλεάνθους (Α. Παπαθανασίου – Σ. Αριστοδήμου), Παρ.: Ανδρέας Παπαπαναγιώτου

Ελπίδα Ξ. – Φρέναρος: Ανδρέας Ορθοδόξου (Α. Βίκτωρος – Χ. Ιακώβου), Παρ.: Ανδρέας Λαουτάρης

Εληά – Ορφέας: Αιμίλιος Χριστοφή (Α. Γεωργίου – Α. Δημοκράτους), Παρ.: Δημήτρης Δημητρίου

Κούρρης – Δόξα Π.: Παύλος Ττοφή (Α. Χατζηγιάννης – Χ. Καουρά), Παρ.: Βάσος Αργυρού

Κυριακή, 15:00

Άτλας – Αμαθούς: Μάριος Χριστοφόρου (Χ. Πιερή – Θ. Κωνσταντίνου), Παρ.: Μιχάλης Καραϊσκάκης

Ποσεδιώνας – Ηρακλής: Δημήτρης Κυριάκου (Δ. Προκοπίου – Η. Κωμοδρόμος), Παρ.: Δημήτρης Σταύρου

Ροή ειδήσεων

12:56
Συνάντηση με τον Υπουργό Παιδείας για το CFA Foundation
12:21
Οθέλλος Αθηαίνου - Ονήσιλλος Σωτήρας απευθείας από τη Cytavision
12:08
Στον έβδομο ουρανό ο Τσιτσιπάς, που δηλώνει ότι λείπει μόνο ο Αντετοκούνμπο
11:30
Διαιτητές αγώνων Κυπέλλου Coca - Cola (23 Ιανουαρίου)
11:10
Στις 4 Φεβρουαρίου η κλήρωση της προημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola
10:31
Την ερχόμενη Πέμπτη η κλήρωση του Κυπέλλου Γυναικών
09:43
Στην τελική ευθεία η προετοιμασία της Εθνικής Ανδρών Futsal
09:21
Ανακοίνωσε τον Βενεζουελάνο Σουάρες η ΑΕΚ
08:33
Πέρασε νικηφόρα το εμπόδιο του Απόλλωνα το ΑΠΟΕΛ
07:58
Παγκύπριο U16: Αμετάβλητο το σκηνικό της κορυφής
07:47
Μυθικός Τσιτσιπάς, στους "4" του Αυστραλιανού Όπεν
13:00
To ΑΠΟΕΛ νικητή στο ντέρμπι των «γαλαζοκίτρινων»
12:28
Ενημέρωση για τις μεταγραφές
12:24
Νέοι Γ' Κατηγορίας: Προχώρησαν νικηφόρα Αλκή και Δόξα Κατωκοπιάς
11:58
Έπιασε 10άρι ο Παρνασσός και οδεύει προς τον τίτλο...