Romaleon.com

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ

9 Feb 2018, 11:20 a.m.

20η αγωνιστική και στο Πρωτάθλημα της Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ. 

Οι αγώνες θα γίνουν το Σάββατο και την Κυριακή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
 

 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2018
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:00 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
 Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 15:00 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ


Βαθμολογία
1   ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 19 13 3 3 46 21 42
2   ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 19 12 6 1 45 18 42
3   ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 19 9 5 5 35 21 32
4   ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 19 9 3 7 27 23 30
5   ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 19 8 5 6 34 28 29
6   ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 19 8 5 6 28 22 29
7   ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 19 8 4 7 24 27 28
8   ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19 7 5 7 30 30 26
9   ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 19 7 3 9 25 29 24
10   ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 19 5 7 7 26 30 22
11   ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 19 5 5 9 24 33 20
12   ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 19 4 7 8 19 29 19
13   ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 19 3 5 11 11 22 14
14   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 19 1 5 13 13 54 8


 

Ροή ειδήσεων

12:44
Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta
12:40
Πρόγραμμα και τηλεοπτικές μεταδόσεις Πρωταθλήματος Cyta
11:30
Ανοίγει σήμερα η αυλαία της 2ης αγωνιστικής στην Basket League
10:40
Πελέ σε Νεϊμάρ: "Ξεπέρασες τις συμμετοχές μου, ξεπέρνα και τα γκολ μου"
10:06
Ο απολογισμός της 4ης αγωνιστικής στο Πρωτάθλημα Futsal
09:12
Γ' Κατηγορία: Σήμερα Εθνικός Άσσιας - Ελπίδα Αστρομερίτη
08:38
Β’ Κατηγορία: Τηλεοπτικό το ντέρμπι Οθέλλος – Εθνικός για την 5η αγωνιστική
08:03
Σωματεία και ΚΟΠ στην εκστρατεία κατά των διακρίσεων (video)
13:03
Σε ρυθμούς προκριματικής φάσης η Εθνική Παίδων
12:30
Το γκολ του Τάμαρι το καλύτερο της 5ης αγωνιστικής
11:32
Ο Ντούσαν Κέρκεζ προπονητής του μήνα με τη χορηγία της Kronos Express (video)
10:42
Μπαρτσελόνα εναντίον Ροναλντίνιο
09:40
Νίκη της Barcelona στο ντέρμπι κορυφής
09:00
ΑΕΛ – Ανόρθωση απευθείας από τη Cytavision (4η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Futsal)
07:56
Συνέχεια το Νιόβρη με Βουλγαρία και Νορβηγία