Romaleon.com

Οι διαιτητές στις μικρές κατηγορίες

15 Mar 2018, 2:57 p.m.

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών στα πρωταθλήματα των μικρών κατηγοριών.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Παρασκευή, 19:00

ΘΟΪ Λ. – Εθνικός Α.: Ανδρέας Κωνσταντίνου (Π. Μιχαήλ – Α. Βίκτωρος), 4ος: Νικόλας Νικολάου, Παρ.: Νίκος Γρηγοριάδης

Σάββατο, 15:30

Χαλκάνορας – Αγία Νάπα: Ιωάννης Κάττου (Ν. Σαμαράς – Ξ. Ηροδότου), Παρ.: Κυριάκος Νεοφύτου

Οθέλλος – ΑΕΖ: Ανδρέας Αργυρού (Π. Φιλής – Σ. Αναστασίου), Παρ.: Ιάσωνας Χαπέσιης

Αναγέννηση – Ομόνοια Αρ.: Ανδρέας Ορθοδόξου (Σ. Παπακώστας – Δ. Χριστοφόρου), Παρ.: Βάσος Αργυρού

ΠΑΕΕΚ – Ξυλοτύμπου: Αντρέας Στρούθου (Α. Αδάμου – Α. Αποστόλου), Παρ.: Αντώνης Πέτρου

Ένωση – Καρμιώτισσα: Κωνσταντίνος Φωτίου (Μ. Τίγρης – Τ. Τηλεμάχου), Παρ.: Ανδρέας Αντωνόπουλος

ΑΣΙΛ – Διγενής Ορ.: Χρίστος Κωνσταντίνου (Γ. Γκίνος – Χ. Δημοσθένους), Παρ.: Στέφανος Χατζηνικόλα

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο, 15:30

Λειβαδιακός/Σαλαμίνα – Ελπίδα Α.: Αντώνης Κωνσταντινίδης (Χ. Πιερή – Φ. Κουρρά), Παρ.: Χρίστος Σκαπούλλης

Ακρίτας – Ορμήδεια: Θωμάς Χατζηβασιλείου (Γ. Καραμανής – Α. Παπαθανασίου), Παρ.: Μιχάλης Καραϊσκάκης

ΑΠΕΠ – ΕΝΥ Διγενής: Κυριάκος Αθανασίου (Α. Κουντουρέττης – Π. Χατζηγεωργίου), Παρ.: Λοΐζος Λοΐζου

Διγενής Μ. – Ολυμπιάδα: Κυριάκος Χριστοδούλου (Μ. Στυλιανού – Χ. Ιακώβου), Παρ.: Παναγιώτης Καρατζής

ΕΝΑΔ – Πέγεια: Μάριος Χριστοφόρου (Α. Ζαρτήλας – Σ. Κανάρης), Παρ.: Θωμάς Μούσκος

ΑΠΕΑ – ΜΕΑΠ: Μάριος Αντωνίου (Χ. Καουρά – Δ. Δημοσθένους), Παρ.: Στέλιος Τρύφωνος

Εθνικός Λ. – Αχυρώνας: Χαράλαμπος Θεοδώρου (Σ. Αριστοδήμου – Κ. Χριστοφόρου), Παρ.: Κύπρος Νικολάου

Κυριακή, 15:30

Ονήσιλλος – Φοίνικας: Ανδρέας Αργυρού (Γ. Χαραλάμπους – Θ. Κωνσταντίνου), Παρ.: Αντώνης Χριστοδούλου

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΣΤΟΚ

Σάββατο, 15:30

ΑΕΝ – Κούρρης: Δημήτρης Φυλακτού (Α. Δημοκράτους – Σ. Χατζηπροδρόμου), Παρ.: Χρίστος Αριστοδήμου

Ηρακλής – Εληά: Χρίστος Ζαρτήλα (Μ. Μεταξάς – Α. Πέτρου), Παρ.: Ιωάννης Σπύρου

Φρέναρος – Ορφέας: Ορφέας Φελλάς (Μ. Ανδρέου – Α. Παναγιώτου), Παρ.: Ανδρέας Λεμέσιος

Ελπίδα Ξ. – Άτλας: Κωνσταντίνος Σάββα (Ν. Ζαχαρίου – Η. Κωμοδρόμος), Παρ.: Σταύρος Σταύρου

Κόρνος – Αμαθούς: Δημήτρης Σολωμού (Σ. Διονυσίου – Λ. Παπαχριστοδούλου), Παρ.: Δημήτρης Δημητρίου

Δόξα Π. – Ομόνοια Ψ.: Παύλος Ττοφή (Θ. Καμηλάρη – Α. Σαΐττη), Παρ.: Δημήτρης Χρυσοστόμου

Κυριακή, 15:30

Ποσειδώνας – Ροτσίδης: Μάριος Σπύρου (Δ. Προκοπίου – Π. Εφραίμ), Παρ.: Ανδρέας Κωνσταντίνου