Romaleon.com

Προετοιμασία Εθνικής Νέων U19

9 May 2018, 7:19 p.m.

Με προπονήσεις που θα γίνουν στο Κοινοτικό Στάδιο Πυργών συνεχίζεται ο κύκλος της προετοιμασίας της Εθνικής Νέων.
 
Οι προπονήσεις θα γίνουν Δευτέρα 14.05.2018, Τρίτη 15.05.2018, Πέμπτη 17.05.2018, Παρασκευή 18.05.2018, Δευτέρα 21.05.2018, Τρίτη 22.05.2018, Τετάρτη 23.05.2018, Πέμπτη 24.05.2018, και Παρασκευή 25.05.2018/ 15:30.
 
Συγκέντρωση προπονητικής ομάδας 14:45, συγκέντρωση ποδοσφαιριστών στις 15:00 και προπονήσεις 15:30 – 17:30.
 
Οι ποδοσφαιριστές που κλήθηκαν από τον προπονητή της ομάδας Νεόφυτο Λάρκου:
 
ΑΕΚ: Νεόφυτος Ραουνάς, Ραφαήλ Αχιλλέως
ΑΕΛ: Γιάννης Γερολέμου, Αλέξανδρος Μιχαήλ, Κωνσταντίνος Μιχαηλίδης, Γιωργος Παπαδόπουλος, Ελισσαίος Ανδρέου
ΑΝΟΡΘΩΣΗ: Μιχάλης Ιωάννου, Νικόλας Παναγιώτου
ΑΠΟΕΛ: Πάρης Πολυκάρπου, Κωνσταντίνος Καραγιάννης                                        
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ: Μιχάλης Γενεθλίου
ΑΡΗΣ: Βασίλης Δημοσθένους
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας: Κωνσταντίνος Ηλία
ΕΝ Παραλιμνίου: Ραφαήλ Πιττάτζιης
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών: Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου, Σάββας Νικολάου   
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: Ιωάννης Κωστή, Κωνσταντίνος Σεργίου, Θωμάς Νικολάου, Λευτέρης Χατζηκωνσταντή
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Αλέξανδρος Λεμονάρης
ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου:  Λούκας Σακκάς
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας: Ανδρέας Κατσαντώνης, Στέλιος Ιακώβου
NOVARA CalcioSpa: Δανιήλ Παρούτης

 

Ροή ειδήσεων

12:44
Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta
12:40
Πρόγραμμα και τηλεοπτικές μεταδόσεις Πρωταθλήματος Cyta
11:30
Ανοίγει σήμερα η αυλαία της 2ης αγωνιστικής στην Basket League
10:40
Πελέ σε Νεϊμάρ: "Ξεπέρασες τις συμμετοχές μου, ξεπέρνα και τα γκολ μου"
10:06
Ο απολογισμός της 4ης αγωνιστικής στο Πρωτάθλημα Futsal
09:12
Γ' Κατηγορία: Σήμερα Εθνικός Άσσιας - Ελπίδα Αστρομερίτη
08:38
Β’ Κατηγορία: Τηλεοπτικό το ντέρμπι Οθέλλος – Εθνικός για την 5η αγωνιστική
08:03
Σωματεία και ΚΟΠ στην εκστρατεία κατά των διακρίσεων (video)
13:03
Σε ρυθμούς προκριματικής φάσης η Εθνική Παίδων
12:30
Το γκολ του Τάμαρι το καλύτερο της 5ης αγωνιστικής
11:32
Ο Ντούσαν Κέρκεζ προπονητής του μήνα με τη χορηγία της Kronos Express (video)
10:42
Μπαρτσελόνα εναντίον Ροναλντίνιο
09:40
Νίκη της Barcelona στο ντέρμπι κορυφής
09:00
ΑΕΛ – Ανόρθωση απευθείας από τη Cytavision (4η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Futsal)
07:56
Συνέχεια το Νιόβρη με Βουλγαρία και Νορβηγία