Romaleon.com

Κλήση Εθνικής Παίδων U14

15 Jun 2018, 2 p.m.

Καθημερινές προπονήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της Εθνικής μας ομάδας των Παίδων U14 για την ερχόμενη εβδομάδα.
Οι προπονήσεις θα γίνει τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή 18, 19, 20, 21 και 22 Ιουνίου.  Οι προπονήσεις θα είναι πρωινές και θα διεξάγονται στο κοινοτικό Στάδιο Μαρωνίου στις 09:00 το πρωί.
Συγκέντρωση προπονητικής ομάδας και ποδοσφαιριστών στις 08:30, προπονήσεις 09:00 – 10:30.
Ο προπονητής της Εθνικής Παίδων U14 Γιώργος Κυπριανού έχει καλέσει τους ακόλουθους ποδοσφαιριστές:
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ: Αντρέας Ασημένος
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ: Ορθόδοξος Ορθοδόξου
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ: Γιώργος Λουκά, Θέμης Θεμιστοκλέους
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ: Νικόλας Γεωργίου, Τίτος Προκοπίου, Χριστόδουλος Γεωργίου, Δημήτρης Στυλιανίδης
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ: Κωνσταντίνος Παττίχης, Αντρέας Χαραλάμπους, Σέργιος Φενερίδης, Γρηγόρης Χαραλάμπους, Μάριος Βαλιαντής
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ: Κωσταντίνος Φασουλιώτης, Κωνσταντίνος Πικής
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ: Αντρέας Σάββα. Χρίστος Αντρέου
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ: Αναστάσιος Αναγνώστου
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ: Νικόλας Κυριακίδης
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ: Νικόλας Λάμπρου
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ: Δημήτρης Σπυριδάκης
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ: Κωνσταντίνος Βενιζέλος, Ιωάννης Τσουτσούκης, Αντρέας Ευαγγέλου, Αλέξης Μαλέκος
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ: Σάββας Χρυσοστόμου
 

Ροή ειδήσεων

16:02
Άλεφ: Ταβάνι οι 600.000 ευρώ για την αγορά του
15:17
Tην Κυριακή ο Παγκύπριος και Διεθνής Μαραθώνιος ΟΠΑΠ/ΓΣΟ
14:41
Νέα χορηγική συνεργασία
14:25
Εθνική Νέων: Το καλό πρώτο ημίχρονο και η συνέχεια με τη Σκοτία (δηλώσεις Έκτορ Κυπριανού)
12:32
Η προϊστορία μας με το Σαν Μαρίνο έχει καταγράψει μόνο νίκες
12:00
Σάρωσαν τα μετάλλια οι αθλητές των Ειδικών Ολυμπιακών
10:48
Στη σέντρα 55 ομάδες για 20 εισιτήρια του Euro
10:19
Συγχαρητήρια ΟΑΚ στον Παγδατή για την κατάκτηση του ATP Challenger Tour 'Pingshan Open”
10:09
Το πρόγραμμα του ομίλου μας στα προκριματικά του EURO 2020
09:23
Κύπρος-Σαν Μαρίνο απόψε στις 19:00 στο ΓΣΠ (ΡΙΚ 2)
08:09
Γερμανία - Σερβία 1-1: Φιλική ισοπαλία με νεύρα κι αποβολή
06:15
Νίκες για τους γηπεδούχους στη 20η αγωνιστική της ΟΠΑΠ Basket League
06:08
Παναθηναϊκός - Μπασκόνια 72-70: Διπρόσωπος και... μισός νικητής
20:38
Ήττα της Εθνικής Νέων στην Πορτογαλία
20:05
Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας: Ομόνοια Ψευδά - ΕΝΑΔ 2-0