Romaleon.com

Διαιτητές Κυπέλλου Coca - Cola Γ' Κατηγορίας και Επίλεκτης ΣΤΟΚ

15 Jan 2019, 10:40 a.m.

Διεξάγονται την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου οι οκτώ αγώνες της  δεύτερης φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ.

Οι αγώνες που θα αρχίσουν στις 13:30 είναι μονοί και οι ομάδες που θα πάρουν τη νίκη, θα προκριθούν στην προημιτελική φάση της διοργάνωσης. 

6η Αγωνιστική

Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019

ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ - ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

 Κύπελλο Coca Cola Γ΄ & Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 2018/19 - Β΄ Φάση

 

  Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 13:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
  Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 13:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Στάδιο
ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 

Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 13:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
  Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 13:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
  Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 13:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
  Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 13:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
  Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 13:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Παρατηρητής ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΚΚΑΡΗ
  Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 13:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ