Romaleon.com

Ο Τιμόθεος Χριστοφή στο λεμεσιανό ντέρμπι

8 Feb 2019, 12:51 p.m.

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 20ης  αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.

Σάββατο, 09.02.2019 / 17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού - ΑΕΛ Λεμεσού
                Στάδιο  :              ΤΣΙΡΕΙΟ
                Διαιτητής            :               Χριστοφή Τιμόθεος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Καλογήρου Μάριος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Βίκτωρος Σωτήρης
                4ος Διαιτητής    :               Τράττου Λεόντιος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης

Σάββατο, 09.02.2019 / 18:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
                Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
                Διαιτητής            :               Σωτηρίου Λούκας
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Εγγλέζου Νίκος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Κυριάκου Κυριάκος
                4ος Διαιτητής    :               Φωτίου Κωνσταντίνος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας

Κυριακή, 10.02.2019 / 16:00
Ε.Ν Παραλιμνίου - ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
                Στάδιο  :               ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
                Διαιτητής            :               Νικολάου Γιώργος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Δημητριάδης Μάριος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Ευαγόρου Ευαγόρας
                4ος Διαιτητής    :               Νεοφύτου Νεόφυτος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

Κυριακή, 10.02.2019 / 17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας - ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
                Στάδιο  :               Γ.Σ.Π
                Διαιτητής            :               Θεουλή Χρυσοβαλάντης
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Νικήτα Στέλιος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Γκίνος Γιώργος
                4ος Διαιτητής    :               Νεοκλέους Νικόλας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης

Κυριακή, 10.02.2019 / 18:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΛΚΗ Ορόκλινης
                Στάδιο  :               ΑΕΚ ARENA
                Διαιτητής            :               Τσούκκας Αβραάμ
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Ανδρέου Π. Ανδρέας
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Σάββα Γιώργος
                4ος Διαιτητής    :               Αργυρού Μ. Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας

Δευτέρα, 11.02.2019 / 19:00
ΠΑΦΟΣ FC - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
                Στάδιο  :               ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
                Διαιτητής            :               Δημητρίου Βασίλης
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Λαζάρου Ιωάννης
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Πέτρου Πέτρος
                4ος Διαιτητής    :               Χριστοδούλου Κυριάκος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας