Romaleon.com

Το πρόγραμμα του ομίλου μας στα προκριματικά του EURO 2020

21 Mar 2019, 10:09 a.m.

Αρχίζουν απόψε τα προκριματικά του EURO 2020, μια διοργάνωση μέσω της οποίας 20 ομάδες θα προκριθούν στην τελική φάση του EURO 2020. Πενήντα πέντε ομάδες έχουν χωριστεί σε δέκα ομίλους. Οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο θα προκριθούν στο EURO 2020. 

Η αγωνιστική δράση αρχίζει σήμερα, Πέμπτη 21 Μαρτίου και θα ολοκληρωθεί τον ερχόμενο Νοέμβριο. Απόψε, εκτός από τον αγώνα της Εθνικής μας με το Σαν Μαρίνο, θα γίνουν επίσης οι αγώνες Καζακστάν - Σκοτία στις 17:00 και Βέλγιο - Ρωσία στις 21:45. 


Το πρόγραμμα του ομίλου μας:

1η αγωνιστική, 21 Μαρτίου 2019
17:00 Καζακστάν - Σκοτία
19:00 Κύπρος - Σαν Μαρίνο
21:45 Βέλγιο - Ρωσία

2η αγωνιστική, 24 Μαρτίου 2019
16:00 Καζακστάν - Ρωσία
19:00 Σαν Μαρίνο - Σκοτία
21:45 Κύπρος - Βέλγιο

3η αγωνιστική, 8 Ιουνίου 2019
19:00 Ρωσία - Σαν Μαρίνο
21:45 Βέλγιο - Καζακστάν
21:45 Σκοτία - Κυπρος

4η αγωνιστική, 11 Ιουνίου 2019
17:00 Καζακστάν - Σαν Μαρίνο
21:45 Ρωσία - Κύπρος
21:45 Βέλγιο - Σκοτία

5η αγωνιστική, 6 Σεπτεμβρίου 2019
19:00 Κύπρος - Καζακστάν
21:45 Σαν Μαρίνο - Βέλγιο
21:45 Σκοτία - Ρωσία

6η αγωνιστική, 9 Σεπτεμβρίου 2019
21:45 Σαν Μαρίνο - Κύπρος
21:45 Ρωσία Καζακστάν
21:45 Σκοτία - Βέλγιο

7η αγωνιστική, 10 Οκτωβρίου 2019
17:00 Καζακστάν - Κύπρος
21:45 Βέλγιο - Σαν Μαρίνο
21:45 Ρωσία - Σκοτία

8η αγωνιστική, 13 Οκτωβρίου 2019
16:00 Καζακστάν - Βέλγιο
19:00 Κύπρος - Ρωσία
19:00 Σκοτία - Σαν Μαρίνο

9η αγωνιστική, 16 Νοεμβρίου 2019
16:00 Κύπρος - Σκοτία
17:00 Ρωσία - Βέλγιο
17:00 Σαν Μαρίνο Καζακστάν

10η αγωνιστική, 19 Νοεμβρίου 2019
21:45, Βέλγιο - Κύπρος
21:45, Σαν Μαρίνο - Ρωσία
21:45, Σκοτία - Καζακστάν

Ροή ειδήσεων

21:13
Μεγάλη νίκη με 6-2 του Ολυμπιακού επί της Δόξας
20:22
Β’ Κατηγορία: Πέρασε νικηφόρα και από την Αθηαίνου ο Ερμής
17:22
Τον Κάμερον Τόσακ παρουσίασε η Πάφος
16:02
Τα ζευγάρια της Β' φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών
12:20
Αλλαγές στις ώρες έναρξης Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ (πρωτάθλημα), ΑΠΟΕΛ-Απόλλων (Κύπελλο)
11:24
Διαιτητές: Ο Τιμόθεος Χριστοφή στο ντέρμπι του Τσιρείου
10:02
Πρωτάθλημα Cyta: Δόξα-Ολυμπιακός, 19:00 (Πρόγραμμα και τηλεοπτικές μεταδόσεις)
09:42
Β’ Κατηγορία: Οθέλλος – Ερμής απευθείας από τη Cytavision στις 18:00
09:27
Τη Δευτέρα μαθαίνει αντίπαλο το ΑΠΟΕΛ στο Europa League
07:52
Futsal: Ισόπαλο 2-2 το ντέρμπι Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ
07:18
Ρεάλ - Ολυμπιακός 93-77: Δεν το πάλεψε καν!
07:12
Europa League: 1η η Γιουνάιτεντ, έξω η Γκλάντμπαχ!
22:04
Σπουδαία νίκη το ΑΠΟΕΛ, 1-0 τη Σεβίλλη
17:24
Οριστικά χωρίς κόσμο Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός: !
14:01
Χαραλάμπους: Δεν αξίζει να μιλάμε τι έγινε και τι έφταιξε