Romaleon.com

Διαιτητές Β΄ και Γ΄ κατηγορίας

27 Mar 2019, 4:40 p.m.

Οι διαιτητές των Πρωταθλημάτων της ΚΟΠ για τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου είναι:

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

 27η Αγωνιστική

Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 - Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
15:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2018/19

 

 25η Αγωνιστική

Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2019

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
19:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
19:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Κυριακή, 31 Μαρτίου 2019

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
15:30
Στάδιο Γ.Σ.Ζ.
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

Ροή ειδήσεων

15:21
Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας των Πρωταθλημάτων Παίδων
11:19
2η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Νέων Α΄Κατηγορίας
10:03
«Καθάρισαν» με συνοπτικές διαδικασίες οι αδελφές Γιασουμή στη Σκωτία
09:38
Τα φώτα στο ΓΣΠ και στο ντέρμπι Ομόνοια-Απόλλωνας
08:55
Τα στιγμιότυπα της ισοπαλίας στο Μακάρειο
08:33
Η Μπόρνμουθ άλωσε το Σαουθάμπτον (τα ξένα πρωταθλήματα)
21:20
Σπουδαία νίκη στη Δανία και πρόκριση για τον Κεραυνό !
21:07
Η ΑΕΚ προηγήθηκε 2-0, αλλά ο Ολυμπιακός είχε απάντηση... (2-2)
20:12
Έμειναν στην λευκή ισοπαλία Αναγέννηση-Ονήσιλος
14:12
Τιάγκο: "Όπως και με την ΑΕΚ για να κερδίσουμε"
13:47
Το Σάββατο η πρεμιέρα του Πρωταθλήματος Γ' Κατηγορίας
13:22
Με 16 συμμετοχές η Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ (πρόγραμμα 1ης αγωνιστικής)
12:01
Μάκης Σεργίδης: «Προετοιμαζόμαστε για να διεκδικήσουμε την πρόκριση» (video)
11:22
Ολυμπιακός - ΑΕΚ στις 19:00 (πρόγραμμα και τηλεοπτικές μεταδόσεις)
11:12
Ξεκινά στις 27 Σεπτεμβρίου το 47ο Ράλι Κύπρος