Romaleon.com

Στη Ρουμανία μεταβαίνει η Εθνική Παίδων U17

15 Apr 2019, 12:20 p.m.

Η αποστολή της Εθνικής μας στο αεροδρόμιο Λάρνακας.
 
Στη Ρουμανία μεταβαίνει σήμερα Δευτέρα η αποστολή της Εθνικής μας ομάδας των Παίδων U17 για τρεις διεθνείς φιλικούς αγώνες.

Οι αγώνες εμπίπτουν στο πλαίσιο τουρνουά που διοργανώνει η Ρουμανική Ομοσπονδία σε συνεργασία με την UEFA (UEFA development tournament) και σε αυτό θα συμμετάσχουν, εκτός από την Κύπρο και τη Ρουμανία, οι Εθνικές ομάδες Παίδων της Ρωσίας και της Αϊτής. 

Η Εθνική μας θα αντιμετωπίσει την Τρίτη τη Ρουμανία (17:00), την Πέμπτη την Αϊτή (15:00) και το Σάββατο τη Ρωσία (16:00). 

Ο προπονητής της Εθνικής Παίδων Μάκης Σεργίδης έχει στη διάθεση τους ακόλουθους ποδοσφαιριστές:

ΑΕΛ: Ανδρέας Γεωργίου, Κωνσταντίνος Μαρνέρος
Αγία Νάπα: Αναστάσης Μότης
ΑΠΟΕΛ: Ηλίας Κωστής, Ιωάννης Κατσιάμης, Μάριος Κοκκινόφτας
Δόξα Κατωκοπιάς: Αλέξανδρος Φασουλιώτης, Γιώργος Παυλίδης, Μιχάλης Δαμιανού, Φοίβος Σάββα
Καρμιώτισσα: Ιάκωβος Λαός
Νέα Σαλαμίνα: Ανδρέας Χρίστου
Ολυμπιακός Λευκωσίας: Χάρης Χατζηγαβριήλ
Ομόνοια Λευκωσίας: Αντόνιο Φότι, Άγγελος Ζευκή, Κωνσταντίνος Χρυσοστόμου, Λοϊζος Λοϊζου, Πέτρος Φωκάς, Χρίστος Φιλίππου
Αϊντραχτ Φρανκφούρτης: Γιώργος Ποντικού
 

Ροή ειδήσεων

23:06
Πρώτη φετινή νίκη για τη Νέα Σαλαμίνα, 3-2 τον Ολυμπιακό
17:00
Καταγγέλλει διατητή, ζητά συνάντηση με Κούμα, Λαγέκ
16:06
Η παρακάμερα της νίκης στο Παραλίμνι
15:49
Μόνο 2300 πακέτα για τους αγώνες του Γιουρόπα Λιγκ
15:35
Παγκύπρια Πρωταθλήματα Παίδων (η πρεμιέρα)
12:20
Το πρόγραμμα του ΑΠΟΕΛ για τον αγώνα με Ντούντελανζ
11:35
Αρχίζουν τα Πρωταθλήματα Μικρών Κατηγοριών
10:59
Τηλεοπτικές μεταδόσεις Πρωταθλήματος Γυναικών Dimco μέχρι την 6η αγωνιστική
10:00
Ν. Σαλαμίνα – Ολυμπιακός ρίχνουν την αυλαία της 3ης αγωνιστικής
09:19
Εισιτήρια για τους Ρώσους φιλάθλους για τον αγώνα Κύπρος - Ρωσία
08:33
Ο Πιάτεκ υπέγραψε τη δεύτερη σερί νίκη της Μίλαν
07:48
Εκτόξευση Άρη, όνειρο Ξάνθης (αποτελέσματα Σούπερ Λιγκ)
22:21
Τα στιγμιότυπα των αγώνων της Κυριακής
22:03
Έκανε χαρακίρι η Άρσεναλ, νίκη για Ρόμα
21:53
ΑΕΚ - Ομόνοια (2-2), Δόξα - Εθνικός (1-1), ΕΝ Παραλιμνίου - Ανόρθωση (1-2)