Romaleon.com

Η αποστολή της Εθνικής Παίδων U15 για διεθνές τουρνουά στην Αρμενία

3 May 2019, 11:37 a.m.

Σε διεθνές τουρνουά στην Αρμενία θα συμμετάσχει την ερχόμενη εβδομάδα η Εθνική μας ομάδα Παίδων U15. Πρόκειται για τουρνουά που διοργανώνει η Αρμενική Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου και σε αυτό θα συμμετάσχουν οι Εθνικές ομάδες της Αρμενίας, της Κύπρου, της Ουκρανίας και της Λευκορωσίας. 
 
Η Εθνική μας θα αντιμετωπίσει την Τετάρτη 8 Μαΐου την Ουκρανία (14:00), την Παρασκευή 10 Μαΐου την Αρμενία (16:00) και την Κυριακή 12 Μαΐου τη Λευκορωσία (14:00). Όλοι οι αγώνες θα γίνουν στο προπονητικό κέντρο της Εθνικής Αρμενίας. 

Ο προπονητής της Εθνικής Παίδων U15 Αντριέν Χατζηαλεξάνδρου έχει συμπεριλάβει στην αποστολή τους ακόλουθους ποδοσφαιριστές: 

ΑΕΚ: Δημήτριος Στυλιανίδης, Ορθόδοξος Ορθοδόξου
ΑΕΛ: Αναστάσιος Έλληνας, Γιώργος Λουκά, Θεμιστοκλής Θεμιστοκλέους, Παναγιώτης Κυριάκου
ΑΠΟΕΛ: Ανδρέας Αθανασίου, Ανδρέας Σάββα, Γρηγόρης Χαραλάμπους, Κωνσταντίνος Κορομίας, Κωνσταντίνος Παττίχης, Μάριος Βαλιαντής, Σέργιος Φενερίδης
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς: Κυριάκος Χρυσομήλης
ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου: Κυριάκος Σταύρου 
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας: Ανδρέας Ευαγγέλου, Δημήτρης Σπυριδάκης, Κωνσταντίνος Βενιζέλος, Νικόλας Κυριακίδης
ΠΑΦΟΣ FC: Χριστόδουλος Γεωργίου

Η αποστολή της Εθνικής μας θα αναχωρήσει για την Αρμενία την Τρίτη 7 Μαΐου. Πριν την αναχώρηση, θα γίνει προπόνηση στα Πυργά.

Προπόνηση στα Πυργά θα γίνει και τη Δευτέρα 6 του Μάη, στις 15:30. Συγκέντρωση προπονητικής ομάδας στις 14:45, συγκέντρωση ποδοσφαιριστών: 15:00. 

Αναχωρήσεις για Κοινοτικό Στάδιο Πυργών τηνΤρίτη 7 Μαΐου 2019.
Από Πάφο: Στάδιο "Στέλιος Κυριακίδης", 08:15
Από Λεμεσό: Τσίρειο Στάδιο, 09:15
Από Παραλίμνι: Σωματείο ΕΝΠ, 08:30
Από Λευκωσία: Allegra Hotel (ΓΣΠ), 09:30
Από Λάρνακα: Ταξί Ακρόπολη, 09:15
 

Ροή ειδήσεων

23:06
Πρώτη φετινή νίκη για τη Νέα Σαλαμίνα, 3-2 τον Ολυμπιακό
17:00
Καταγγέλλει διατητή, ζητά συνάντηση με Κούμα, Λαγέκ
16:06
Η παρακάμερα της νίκης στο Παραλίμνι
15:49
Μόνο 2300 πακέτα για τους αγώνες του Γιουρόπα Λιγκ
15:35
Παγκύπρια Πρωταθλήματα Παίδων (η πρεμιέρα)
12:20
Το πρόγραμμα του ΑΠΟΕΛ για τον αγώνα με Ντούντελανζ
11:35
Αρχίζουν τα Πρωταθλήματα Μικρών Κατηγοριών
10:59
Τηλεοπτικές μεταδόσεις Πρωταθλήματος Γυναικών Dimco μέχρι την 6η αγωνιστική
10:00
Ν. Σαλαμίνα – Ολυμπιακός ρίχνουν την αυλαία της 3ης αγωνιστικής
09:19
Εισιτήρια για τους Ρώσους φιλάθλους για τον αγώνα Κύπρος - Ρωσία
08:33
Ο Πιάτεκ υπέγραψε τη δεύτερη σερί νίκη της Μίλαν
07:48
Εκτόξευση Άρη, όνειρο Ξάνθης (αποτελέσματα Σούπερ Λιγκ)
22:21
Τα στιγμιότυπα των αγώνων της Κυριακής
22:03
Έκανε χαρακίρι η Άρσεναλ, νίκη για Ρόμα
21:53
ΑΕΚ - Ομόνοια (2-2), Δόξα - Εθνικός (1-1), ΕΝ Παραλιμνίου - Ανόρθωση (1-2)