Romaleon.com

Το πρόγραμμα για τη ρεβάνς με τη Γάνδη

13 Aug 2019, 11:34 a.m. ΑΕΚ

Το πρόγραμμα ενόψει του επαναληπτικού με τη Γάνδη ανακοίνωσε η ΑΕΚ:

Η ανακοίνωση:

Η Αθλητική Ένωση Κίτιον (ΑΕΚ) Λάρνακας ενημερώνει ότι σήμερα (13/08) η αποστολή της ομάδας μας θα αναχωρήσει για τo Βέλγιο, ενόψει του επαναληπτικού αγώνα του 3ου προκριματικού γύρου του Europa League με αντίπαλο την KAA Gent, που θα διεξαχθεί την Πέμπτη (15/08) στις 20:30 τοπική ώρα (21:30 ώρα Κύπρου) στη Ghelamco Arena.

Την Τετάρτη (14/08) στις 19:30 τοπική ώρα (20:30 ώρα Κύπρου) θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση της ομάδας μας στη Ghelamco Arena. Η προπόνηση θα είναι κλειστή για το κοινό και ανοικτή για τους δημοσιογράφους μόνο για τα πρώτα 15 λεπτά. Πριν την έναρξη της προπόνησης στις 18:30 τοπική ώρα (19:30 ώρα Κύπρου) θα πραγματοποιηθεί η δημοσιογραφική διάσκεψη, όπου θα μιλήσει ο προπονητής μας Imanol Idiakez, καθώς και ένας ποδοσφαιριστής.

Η δημοσιογραφική διάσκεψη της KAA Gent όπου θα μιλήσει ο προπονητής Jess Thorup, καθώς και ένας ποδοσφαιριστής θα πραγματοποιηθεί στις 13:00 τοπική ώρα (14:Ο0 ώρα Κύπρου) και η προπόνηση στις 10:00 (11:00 ώρα Κύπρου).

H αποστολή της ομάδας μας θα επιστρέψει στην Κύπρο την Παρασκευή (16/08).

Ροή ειδήσεων

23:06
Πρώτη φετινή νίκη για τη Νέα Σαλαμίνα, 3-2 τον Ολυμπιακό
17:00
Καταγγέλλει διατητή, ζητά συνάντηση με Κούμα, Λαγέκ
16:06
Η παρακάμερα της νίκης στο Παραλίμνι
15:49
Μόνο 2300 πακέτα για τους αγώνες του Γιουρόπα Λιγκ
15:35
Παγκύπρια Πρωταθλήματα Παίδων (η πρεμιέρα)
12:20
Το πρόγραμμα του ΑΠΟΕΛ για τον αγώνα με Ντούντελανζ
11:35
Αρχίζουν τα Πρωταθλήματα Μικρών Κατηγοριών
10:59
Τηλεοπτικές μεταδόσεις Πρωταθλήματος Γυναικών Dimco μέχρι την 6η αγωνιστική
10:00
Ν. Σαλαμίνα – Ολυμπιακός ρίχνουν την αυλαία της 3ης αγωνιστικής
09:19
Εισιτήρια για τους Ρώσους φιλάθλους για τον αγώνα Κύπρος - Ρωσία
08:33
Ο Πιάτεκ υπέγραψε τη δεύτερη σερί νίκη της Μίλαν
07:48
Εκτόξευση Άρη, όνειρο Ξάνθης (αποτελέσματα Σούπερ Λιγκ)
22:21
Τα στιγμιότυπα των αγώνων της Κυριακής
22:03
Έκανε χαρακίρι η Άρσεναλ, νίκη για Ρόμα
21:53
ΑΕΚ - Ομόνοια (2-2), Δόξα - Εθνικός (1-1), ΕΝ Παραλιμνίου - Ανόρθωση (1-2)