Romaleon.com

Κατάλογος διαιτητών όλων των Κατηγοριών (2019-2020)

19 Sep 2019, 2 p.m.

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τον κατάλογο με τα ονόματα των διαιτητών και των βοηθών διαιτητών όλων των Κατηγοριών για την ποδοσφαιρική περίοδο 2019-2020.

ELITE REFEREES 
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
3 ΘΕΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
4 ΚΩΣΤΑ ΡΟΒΕΡΤΟΣ
5 ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
6 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ
9 ΤΡΑΤΤΟΥ ΛΕΟΝΤΙΟΣ
10 ΤΣΟΥΚΚΑΣ ΑΒΡΑΑΜ
11 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΤΙΜΟΘΕΟΣ
ELITE ASS. REFEREES 
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΑΝΔΡΕΟΥ Π. ΑΝΔΡΕΑΣ 
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4 ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
6 ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΝΙΚΟΣ
7 ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΕΥΑΓΟΡΑΣ 
8 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΙΚΟΣ
9 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
10 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11 ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
13 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
14 ΝΙΚΗΤΑ ΣΤΕΛΙΟΣ
15 ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
17 ΣΑΒΒΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
18 ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
19 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
20 ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΟΜΗΡΟΣ
21 ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
22 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
23 ΧΡΙΣΤΟΥ Ε. ΧΡΙΣΤΟΣ
PREMIER STANDARD REFEREES 
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΑΡΓΥΡΟΥ Μ. ΑΝΔΡΕΑΣ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
4 ΚΑΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΚΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
7 ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
8 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ. ΝΙΚΟΛΑΣ
9 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ
10 ΣΑΒΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΣΟΛΩΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12 ΣΤΡΟΥΘΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
13 ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14 ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
16 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
17 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 
18 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
PREMIER STANDARD ASS. REFEREES  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3 ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
4 ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
5 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΝΟΣ
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7 ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
8 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
9 ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
10 ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΞΕΝΙΑ 
11 ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
12 ΚΑΝΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
13 ΚΟΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
14 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
15 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΙΚΟΣ
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
17 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
18 ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
19 ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
20 ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
21 ΤΙΓΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
22 ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
23 ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
   
  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ / ΛΕΥΚΩΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 TEHRANY ASHKAN
2 ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
4 ΑΡΓΥΡΟΥ Β. ΑΝΔΡΕΑΣ
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΩ  
7 ΔΗΜΗΤΡΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
9 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  
10 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΚΟΥΡΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
15 ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
16 ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ ΔΩΡΑ 
17 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
18 ΠΑΠΟΥΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
19 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
21 ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ ΣΙΜΟΣ
22 ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
23 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
24 ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
25 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 
26 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
   
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ / ΛΕΜΕΣΟΣ
   
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
27 ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
28 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
29 ΕΥΛΑΒΗ ΞΕΝΙΟΣ
30 ΕΦΡΑΙΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΟΣ
32 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
33 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
34 ΚΟΝΝΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
35 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
36 ΛΟΓΓΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
37 ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
38 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
40 ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
41 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
42 ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
43 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
44 ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
45 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ /  ΛΑΡΝΑΚΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
46 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
47 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
48 ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ
49 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
50 ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
51 ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  
52 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
53 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
54 ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ
55 ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΘΕΡΑΠΩΝ
56 ΚΑΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
57 ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
59 ΣΑΙΤΤΗ ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ
60 ΤΟΦΗ ΠΑΥΛΟΣ
61 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
62 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
63 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
64 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
65 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
66 ΧΡΙΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ /  ΠΑΦΟΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
67 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
68 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
69 ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
70 ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
71 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / ΛΕΥΚΩΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΛΑΡΙΣΑ - ΕΛΕΝΗ
2 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΟΛΥΒΙΟΣ  
4 ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
5 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ
7 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 
8 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
9 ΓΡΟΥΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
10 ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
12 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
13 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14 ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
15 ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16 ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
17 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
18 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
19 ΚΑΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22 ΛΙΟΤΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
23 ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
24 ΜΑΛΙΑΠΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
25 ΜΑΠΠΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
26 ΜΗΝΑΪΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
27 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
28 ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
29 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
30 ΞΥΝΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / ΛΕΥΚΩΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
31 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
32 ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
33 ΠΙΡΙΠΙΤΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΑΣ
34 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
35 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
36 ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
37 ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
38 ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
39 ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
40 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
41 ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ
42 ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ 
43 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ  
44 ΧΡΙΣΤΟΥ Γ. ΧΡΙΣΤΟΣ
45 ΧΡΙΣΤΟΥ Ν. ΧΡΙΣΤΟΣ
   
ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / ΛΕΜΕΣΟΣ
46 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
47 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
48 ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
49 ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
50 ΓΙΑΣΟΥΜΗ ΜΙΧΑΛΗΣ
51 ΓΙΩΡΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
52 ΕΥΤΥΧΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
53 ΕΦΡΑΙΜ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
54 ΖΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
55 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
56 ΖΑΡΤΗΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ
57 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ  
58 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
   
ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / ΛΕΜΕΣΟΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
59 ΘΩΜΑ ΜΙΧΑΛΗΣ
60 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
61 ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
62 ΛΙΟΤΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
63 ΛΟΥΚΑ ΔΙΟΓΕΝΗΣ
64 ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΑΘΗΣ
65 ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
66 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
67 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 
68 ΠΙΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
69 ΡΙΚΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
70 ΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
71 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
72 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΤΑΣΟΣ
73 ΦΕΛΛΑ ΟΡΦΕΑΣ
74 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
75 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
76 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / ΛΑΡΝΑΚΑ/ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
77 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ
78 ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
79 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
80 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΣ  
81 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
82 ΖΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
83 ΗΛΙΑ ΗΛΙΑΣ
84 ΗΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΣ
85 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
86 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
87 ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ ΣΙΜΟΣ
88 ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  
90 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  
91 ΜΙΧΑΗΛ ΑΔΑΜΟΣ  
92 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΟΣ  
93 ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  
94 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΟΣ  
95 ΠΙΤΤΑ ΓΙΩΡΓΟΣ  
96 ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  
97 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
98 ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ
99 ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
100 ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
101 ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΜΑΡΙΟΣ
102 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
103 ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / ΠΑΦΟΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
104 ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ
105 ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΡΑΦΑΗΛ
106 ΑΝΔΡΕΟΥ Κ. ΑΝΔΡΕΑΣ 
107 ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
108 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
109 ΚΝΕΚΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
110 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ
111 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ
112 ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ  
113 ΣΑΓΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
114 ΣΤΑΥΡΟΥ ΖΩΗ  
115 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
   
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΔΑ5
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
116 ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
117 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΟΣ

Ροή ειδήσεων

12:08
Ιμπραΐμοβιτς: «Υπάρχει μόνος ένας Ζλάταν και δεν θα υπάρξει άλλος ξανά»
09:33
Η αποστολή της Εθνικής Παίδων U17 για τους αγώνες που θα διεξαχθούν στην Κύπρο
09:08
Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης θα παίξουν στις 18 Δεκεμβρίου
07:28
«Τεσσάρα» της Παρί επί της Νις (η δράση και στη Γερμανία)
07:23
«Γαλαζοκίτρινο» το ντέρμπι της Λευκωσίας
07:18
Ολυμπιακος – Ζενίτ 68-77 (64-64κ.α.): Tου… έκλεισε το «σπίτι» (vid)
07:05
Πρεμιέρα με πολλές υποσχέσεις - Νίκες για Ομόνοια, Ανόρθωση και Παφιακό
20:01
Απαγόρευσε την είσοδο σε οπαδό του το ΑΠΟΕΛ
19:15
Διακοπή στον ΑΣΙΛ – Αγία Νάπα λόγω τεχνικού προβλήματος στους προβολείς του ΓΣΖ
15:16
Ενέγραψε τον Φαμπιάνο η Ομόνοια
15:04
Κλιμάκιο της UEFA στην Κύπρο για την τελική φάση του EURO U17 2021
13:51
Grassroots: 8500 παιδιά, 60 Πρωταθλήματα, 579 ομάδες, 1100 αγώνες το μήνα
12:45
Προετοιμασία της Εθνικής Futsal ενόψει της αποστολής στο Ισραήλ
12:01
Γ’ Κατηγορία: Εκτός έδρας Χαλκάνορας και ΠΑΕΕΚ
11:34
Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ (εκτός έδρας αποστολή για ΑΠΕΠ)